Kluby

Halowy Turniej Piłki Nożnej

PC027491 Kopiowanie2 grudnia 2017 r, odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej w sali sportowej w Szkole Podstawowej Nr 37. W Turnieju wzięły udział 4 drużyny, składające się z zawodników w większości związanych z MK „Schron”. Wszystkie zespoły przystąpiły do rywalizacji z zamiarem odniesienia zwycięstwa. Każdy mecz był czasem sportowej walki, w której widać było duże zaangażowanie graczy. Było to bardzo interesujące widowisko, dostarczające pozytywnych emocji zarówno zawodnikom, jak i kibicom. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna, której kapitanem był Mariusz Margużewicz. Należy dodać, że Mariusz został też Królem strzelców, za co otrzymał puchar. Drugą pozycję zajęła drużyna, której kapitanem był Łukasz Wiszowaty, zaś trzecie miejsce przypadło drużynie Maćka Jurkowskiego. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymali medale i nagrody.